Genamed'e Hoşgeldiniz

Genamed Genel Laboratuvar Ürünleri ve Cihazları

Genamed laboratuar cihazları & Medikal Ürünler San ve Tic ltd şti 2009 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Genamed laboratuar cihazları & Medikal Ürünler San ve Tic ltd şti 2009 yılında Bursa’da kurulmuştur. Türkiye genelinde temel laboratuar cihazları, laboratuar sarf ve kimyasal malzemeleri satışı ve teknik desteği konularında tüm müşteri kitlesine hitap etmektedir.

Genamed laboratuar cihazları, teknolojik olarak sektörde kendini kanıtlamış en iyi firmalarla çalışmakla birlikte, satış, aplikasyon ve eğitimi kapsayan satış sonrası teknik destek hizmetlerini üstün kalite anlayışı ile kullanıcılarına sunmaktadır. Şirketimiz İleri laboratuar teknolojisi ürünlerinde müşteri odaklı yaklaşım göstermektedir

Son teknoloji uygulamalarını, teknik bilgimiz ve sektör deneyimimizle birleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak bizim için büyük sorumluluktur.. Uygulamakta olduğumuz projelerde, danışmanlık hizmetlerinde siz değerli müşteri ve kullanıcılarımızın her zaman yanında olmaktan gurur duymaktayız.

Genamed Genel Labaratuvar Cihazları & Medikal Ürünler

Tel:  0(224)273 00 16

Kurucu Ramazan Kadir– CEO

Welcome to our WoodMart website

02. Developers team

Euismod phasellus ac lectus fusce parturient cubilia a nisi blandit sem cras nec tempor adipiscing rcu ullamcorper ligula.

Diam lacinia a inceptos parturient mattis ut ut condimentum rhoncus a consequat a ullamcorper leo lacinia convallis mattis elementum parturient curae et in montes a. Commodo metus id feugiat ad dis ultrices turpis varius id.

Authorby John Mcgonagall – CEO

John Doe

Junior Developer

Joahna Doe

Creative Director

Joahna Doe

Creative Director

John Doe

Junior Developer

Nothing Found

Özür dileriz, ancak sonuç bulunamadı. Belki de arama, ilgili bir gönderiyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Welcome to our WoodMart website

03. Studio latest projects

Euismod phasellus ac lectus fusce parturient cubilia a nisi blandit sem cras nec tempor adipiscing rcu ullamcorper ligula.

Justo elit non curae fermentum est dictumst rhoncus mauris placerat nunc luctus mattis torquent cum magnis ut a vestibulum mus sodales ultricies. A a duis venenatis sagittis dictumst ligula viverra auctor molestie facilisi vestibulum semper. Ac viverra in consectetur nibh a commodo phasellus a parturient non fringilla cum.

Authorby John Mcgonagall – CEO